Zongora tanulás
Zongora oktatás minden korosztály számára
KÖZÉPHALADÓKNAK ONLINE IS ELÉRHETŐ!

A zongora azon kevés hangszerek egyike, amin játszva az ember akár egy teljes zenekar, vagy egy teljes szám hangzását is reprodukálhatja, akár egymaga. (Ráadásul ez nem is olyan ördöngősség.)
Nem beszélve arról, hogy akár még abban is segíteni tud majd valamelyik kollégánk neked, mire fókuszálj, hogy könnyedén megjegyezd az évek óta vágyott művet. :)
Annyi minden izgalmas történik most velünk, hogy mielőtt továbblépsz, eljött a pillanat, hogy válassz jelenlegi tudásszinted alapján:
Milyen szinten zongorázol, honnan szeretnél továbblépni?
> Egyáltalán nem, vagy nagyon keveset tanultam csak, az alapoktól szeretnék kezdeni
> Már 5-6 éve zongorázom, az a cél, hogy komoly darabokat tanuljunk
2021 áprilisától lehetőséget biztosítunk arra is, hogy kedvezménnyel, vagy esetleg másokat is támogatva jelentkezz hozzánk. Ha érdekel ez a lehetőség, bővebben itt találsz róla információt: ImPulzus Társadalmi Felelősségvállalási Program
Amennyiben még nem zongoráztál sok évig,
és szeretnél tapasztalatot szerezni abban, mitől élvezet, és mitől élmény másoknak is, ha zongorázol, jó szívvel ajánljuk Pohl Nándit és Kapolcsi-Szabó Leventét, akik amellett hogy jazz-zongora diplomát szereznek a Zeneakadémián, nagyon barátságos és hatékony figurák.
Sokat fogtok nevetni, miközben bármilyen kérdésedre egyszerűen és összetetten is tudnak válaszolni majd:

“Fiatalon kezdtem zongorázni, és azóta a zene számos szegmensében kipróbálhattam magam. Jelenleg is számos projekt és zenekar tagja vagyok, amivel lehetőségem van a zenei élet tág spektrumát megtapasztalni.
A Bartók Konzi elvégzése után jelenleg a Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem Jazz-zongora szakának hallgatója vagyok, Oláh Kálmán osztályában.”
Pohl Nándor
“Kapolcsi-Szabó Levente vagyok, a Zeneakadémia jazz-zongora szakán tanulok. A másokkal való együtt zenélés mellett a jazz-zongora-, klasszikus-zongora-, és zeneelmélet-tanítás is a szenvedélyem.
Én a jazz improvizációs eszközeivel tudom legjobban kifejezni önmagamat, de sok más stílusra is nyitott vagyok, és nagyon fontosnak tartom a gyakorlati mellett az elméleti tudást is.
Szabadidőmben zenét hallgatok, hogy inspirációt szerezzek a saját kompozícióim megírására, illetve szeretek sportolni, kirándulni, amennyire időm engedi. ”
Kapolcsi-Szabó Levente

*Ha úgy érzed, szívesen jönnél, de nem megoldható számodra a meghirdetett összeg,
lehetőséget biztosítunk pár fő számára kedvezményes (50%, esetleg 90%) részvételre, illetve támogatóként is jelentkezhetsz foglalkozásinkra.
Ha ez segítene neked, esetleg szívesen segítenél másoknak, kérlek jelezd a jelentkezéskor, vagy olvass a koncepcióról bővebben itt:
ImPulzus Társadalmi Felelősségvállalási Program
A közös munkát a támogatott formában minden esetben akkor tudjuk megkezdeni, amennyiben a források rendelkezésre állnak – a támogatott formára jelentkezőkkel minden esetben felvesszük a kapcsolatot és egyénileg visszajelzünk az aktuális lehetőségekről.
Mi fog történni, ha jelentkezel hozzánk?
A jelentkezési felület kitöltése után visszajelzünk az időpont egyeztetéssel kapcsolatban.
A következő napokban nincs semmi konkrét teendőd – elég, ha lélekben készültök az első alkalomra.
Fizetni egy összegben és részletfizetéssel is tudtok az elektronkus formában történt megállapodás alapján, és ha úgy érzitek, hogy tetszett és szívesen járnátok tovább, akkor arra is lehetőségetek van.
Jelentkezz most, vagy írd meg kérdéseidet Editnek az info@impulzusmusic.com-ra!

Ha már tapasztalatod is van,
biztos, hogy vannak olyan stílusok, amelyek közel állnak a szívedhez – ezért úgy döntöttünk, hogy az expert órákra jelentkező növendékeknek direkt keresünk olyan kollégát, aki az adott stílushoz közel áll.
Kérlek, írj egy rövid levelet az info@impulzusmusic.com-ra, hogy milyen darabok azok, amiket szívesen játszanál, és milyen időpontok lennének neked a legjobbak, és személyesen fogunk felkérni valakit, aki az adott időpontban és témában szívesen dolgozik majd veled. Természetesen a fentebb látható kondíciókkal azonos formában.
Ha nincs olyan darab, ami kifejezetten vonzana, vagy most hirtelen nincs ötleted, az is elég, ha leírod, mik voltak korábban olyanok, amikre szívesen emlékszel.
Mit gondolsz, mihez lenne kedved először?



“Mindegyik óra nagyon érdekes volt számomra, mert mindig tudott valami újat mutatni vagy mondani, ügyesen beleszőve a személyiségét és a humorérzékét is. :)”
“Nándi egy rendkívül rugalmas, komoly tudással rendelkező, jó tanítási mechanikával megáldott srác, aki még olyan értékrendet képvisel, ami üdvözlendő a mai világban. Rendkívül kedves és udvarias, jó beszélgetőpartner és nem utolsósorban remek tanár. Féltem tőle, hogy az én tudásommal (középhaladó) mit fog tudni kezdeni és hogyan alkalmazkodik majd, de az első perctől világos volt, hogy nagyon jól tudunk majd együtt dolgozni, és rengeteg dolgot tanultam tőle.”
“Megismerhettem azokat a zenei mintákat és fogásokat, amelyek mindig visszaköszönnek a jazz műfajában, így ezeket a jövőben is tudom majd gyakorolni akár önállóan is.”
“A kedvenc részem mindig az volt, amikor az improvizálást tanította és közösen játszottunk.”
“Nándi nagyon lelkiismeretes és látszik rajta, hogy odafigyel a diákjaira és törekszik arra, hogy a legjobbat hozza ki belőlük.“
Belülről jön a legjobb motiváció. Segítünk megtalálni!
Szerintünk az iskola feladata, hogy ösztönözzön. Ezekből az élményekből születnek a vágyaink, vágyainkból pedig a tudásunk.
Nálunk mindenki addig tanul, ameddig szeretne. Ha már nem tudnánk tovább tanítani, tudjuk, hogy ki fog :-)
Az Emberi Jogok Egyetemes Nyilatkozata, 31. cikkely: Énekelni mindenkinek joga van!
Van akinek 10-15 év, míg rájön, hogy a zenélés hiányzik az életéből. És van, aki eljön az ImPulzushoz előbb.